Candymaker

unregistriert

1

Montag, 31. August 2009, 13:22

Polski Humor z sieci

Forumowicz ze znanego polskiego forum pisze pod rubryka "Pomysły na biznes":

Zitat


Wojownik1988 - Napisano 11 grudzień 2007 - 23:23

Czy to by wypaliło ?

Chciałbym się jak najszybciej wyprowadzić od starych i w razie na prawdę ostrych problemów ze starszymi, myślę o pewnym, desperackim sposobie, jestem ciekaw, czy to by wypaliło. O co chodzi, otóż myślę, że gdybym w jakiś sposób załatwił sobie żółte papiery (wariackie papiery), takie, które tylko by świadczyły o tym, że nie mogę podjąć stałej pracy. To myślę, że ZUS przyznał by mi rentę. I teraz zależy ile tej renty by było, rzuciłbym wtedy szkołę, dostałbym rentę i jeśli by było chociarz z 1000 zł na miesiąc, to mógłbym już szukać ogłoszeń w gazecie o sprzedaży mieszkań i przeprowadzić się do jakiegoś mieszkania w bloku, czy kamienicy, wystarczyłoby dwupokojowe, albo nawet kawalerka...... Co o tym myślicie ? Wiem, że to brzmi głupio, ale gdybyście poznali moich starych, to wtedy to samo by wam chodziło po głowie, jak myślicie, czy to by wypaliło ? Czy łatwo jest zdobyć żółte papiery, które świadczą tylko o niezdolności do pracy ? Ile by było renty ? Może jest ktoś, kto ma znajomych, którzy mieszkają sami na rencie, na wariackich papierach ?


Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Candymaker« (31. August 2009, 13:23)


Zurzeit ist neben dir 1 Benutzer in diesem Thema unterwegs:

1 Besucher

Social Bookmarks